Housing Coordinator

LokalizacjaPoznań
Rodzaj pracy Stały
Dyscyplina Admin
OdniesienieHCP
Nazwa KontaktuKasia Zych

Opis pracy

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych lokali mieszkalnych, negocjacja warunków i zawieranie nowych umów najmu

  • Monitorowanie istniejących umów najmu

  • Zapewnianie wysokich standardów jakości lokali mieszkalnych

  • Przydzielanie pracowników M&E Global do lokali mieszkalnych

  • Przeprowadzanie inspekcji przy zakwaterowaniu i wykwaterowaniu pracowników

  • Utrzymywanie relacji z właścicielami

  • Kontrola kosztów wynajmu i wpłat kaucji

  • Monitorowanie danych zakwaterowania i przygotowywanie raportów

 Umiejętności:

  • Dobra znajomość polskiego prawa najmu nieruchomości

  • Dobra znajomość najlepszych praktyk w zarządzaniu najmem i zakwaterowaniem

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Wysokie umiejętności administracyjne i obsługa pakietu MS Office

  • Czynne prawo jazdy

  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne

  • Wcześniejsze doświadczenie w projektach wojskowych USA lub NATO będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • prywatna opieka zdrowotna

  • praca zdalna (szkolenie wstępne i sporadyczne wizyty w biurze w Krakowie)

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • pakiet świadczeń funduszu socjalnego (Multisport/ kafeteria)

  • nietuzinkowe środowisko pracy